Uwaga strona używa plików cookies korzystanie z niej oznacza ich akceptację. Ustawienia plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki

Sponsor

Szkoła Mistrzostwa Sportowego  

 

Jesteśmy sponsorem rozwijajacej się drużyny piłkarskiej SMS Niemce. Drużyna skupia zawodników w wieku od 4 do 13 lat, a wyszkolona kadra zapewnia należytą opiekę. Doświadczeni trenerzy, życzliwi pedagodzy oraz pozytywni koordynatorzy tworzą świetne warunki dla rozwoju małych zawodników. Wszystkie zajęcia jak i podejmowane działania sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. Celem powstałego projektu jest kierunkowanie rozwoju dzieci, polepszenie ich relacji z rodzicami, nauka działań w grupie oraz zasad rywalizacji fair play.

SMS Niemce początkowo nosiło nazwę Letniej Szkoły Mistrzostwa Sportowego i miało na celu prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla najmłodszych mieszkańców Gminy Niemce. Jednak szybko okazało się, że większość uczestników zajęć przejawia predyspozycje do gry w piłkę nożną, co spowodowało zmianę profilu ogólnorozwojowego na ściśle piłkarski. Szkołę zarejestrowano 23 października 2013 r. o godzinie 10.51 :). Początkowo szkoliliśmy dziewięciu adeptów, ta liczba szybko wzrosła do kilkudziesięciu młodych, zdolnych i utalentowanych przyszłych piłkarzy. Zajęcia odbywają się w formie gier i zabaw mających na celu prawidłowe obycie się z dyscypliną piłki nożnej, wyuczeniem podstawowych technik piłkarskich oraz ćwiczenie koordynacji sportowej. Treningi odbywają się niezależnie od roku szkolnego w częstotliwości czterech razy w tygodniu. Od września 2015 roku rozpoczęliśmy treningi skierowane do kobiet od 14 roku życia. Drużna występuje obecnie w rozgrywkach III ligi Kobiet i walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

 

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube