EQU ACC

acc ACC

EQU ACC to nowoczesny system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Urządzenia wspierane przez system są dostępne w dwóch wariantach Grade 2/3 lub Grade 4.
Współpraca z urządzeniami Grade 2/3 jest owocem kooperacji dwóch firm: IFTER i MicroMade. Firma IFTER jest uznanym producentem oprogramowania do wizualizacji i zarządzania bezpieczeństwem i automatyką w obiektach przemysłowych, handlowych, wojskowych, użyteczności publicznej, itp. MicroMade jest producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń kontroli dostępu, czytników RFID i rejestratorów czasu pracy. Opracowany przez obie firmy system jest wynikiem wielu lat doświadczeń. Zastosowano w nim całą gamę innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że stworzony produkt jest wyjątkowy i spełnia wysokie wymagania inwestorów w zakresie bezpieczeństwa.

Standardowa pojemność systemu Grade 2/3 to 32 tysiące użytkowników, ale dzięki zastosowaniu unikalnego identyfikatora system może rozróżnić nawet 4 miliardy osób. Można w nim zadeklarować aż 65 tysięcy przejść kontrolowanych. Dzięki zastosowaniu do komunikacji protokołu TCPiP oraz możliwości przesyłania danych, nie tylko w sieci lokalnej, ale także w sieci publicznej (internet), system nie ma ograniczeń co do lokalizacji urządzeń pracujących w ramach jednej instalacji. Bezpieczeństwo przesyłania danych zapewniają zaawansowane mechanizmy szyfrujące. System może pracować zarówno w trybie on-line (przesyłając na bieżąco dane do komputera zarządzającego) jak i off-line (realizując zaprogramowane funkcje dostępu bez udziału komputera).

Urządzenia Grade 4 stanowią jeden z elementów nowej serii w ramach GREENLINE, której celem będzie dostarczenie nowatorskich w tej branży rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Pamięć i duża moc obliczeniowa pozwala kontrolerowi już w podstawowej wersji przechowywać całą konfigurację oraz dane dla 1 000 000 kart i 500 000 zdarzeń. Połączenie z systemem nadzorczym realizowane jest tylko przez jeden port TCPIP i aktywowane dopiero po autoryzacji i ustanowieniu szyfrowanego połączenia. Każdy kontroler może obsłużyć 32 moduły wejść/wyjść, które mogą mieć w zależności od wersji: 8 wejść, 8 wyjść lub najczęściej wykorzystywany 8 wejść i 4 wyjścia. Każde z tych wejść i wyjść ma funkcjonalność definiowaną przez użytkownika. Kontrolery i moduły nie posiadają żadnych przełączników mechanicznych ani zworek. Całość konfiguracji odbywa się z poziomu oprogramowania konfiguracyjnego lub nadzorczego.

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube